ADAM DIŞ TİCARET

Hakkımızda

2002 yılında İdris Bilginsoy tarafından kurulan ADAM DIŞ TİCARET, 20 yıllık sektör deneyimi, özel ürün yelpazesi, zengin kumaş çeşitliliği, ithalat ve ihracat kabiliyeti gibi birçok yönüyle toptan örme ve dokuma kumaş piyasasında müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye ve yurtdışında ticari faaliyette bulunan firmamıza ve ürün yelpazemize Gaziantep Şehitkamil ilçesinde bulunan şubemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Ayrıca, web sitemiz üzerinden, ürün çeşitlerimizi ve yılın trend moda kumaşlarını, moda renkleri ve öne çıkan kumaş desenlerini güncel olarak takip edebilirsiniz.

ADAM DIŞ TİCARET

Misyonumuz

ADAM DIŞ TİCARET 2022 yılına kadar Türkiye’ nin ve AB’ nin önde gelen kumaş ve iplik tedarikçileri arasında olmayı, müşteri memnuniyetini, kaliteyi, sektördeki eğilimleri izleme ve yeniliklere hızlı adaptasyonu, profesyonel yönetim ve ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlamayı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir.

Müşterilerimizin istikrarlı ve devamlı artan taleplerini karşılamak amacıyla hedefimiz, üretim kapasitemizi yıllık 10000 TON kumaş düzeyine çıkartmak, bunun yanısıra bünyemizdeki dokuma bölümünü yeni yatırımlarla kapasitesini artırmak ve yurtdışı teşkilatımızı genişletmektir.

Değerlerimiz

Biz; Güvenilir, İnsana ve doğaya saygılı, Takım çalışmasına önem veren, Güler yüzlü, Dinamik, Şeffaf bir firmayız.

Toptan Kumaş Sektöründe Global Bir Türk Markası